×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

false
true
true
معرفی اعضای هیئت مدیره کانون +اساسنامه

معرفی اعضای هیئت مدیره کانون بازنشستگان صنعت نفت ایران

همه‌ی پیوندها

مهندس حسین کاشفی – رییس هیئت مدیره کانون

سوابق اجرایی:

سوابق اجرایی  مهندس حسین کاشفی، رئیس هیئت مدیره کانون بازنشستگان صنعت نفت ایران- تهران :
آقای مهندس حسین کاشفی از سال ۶۲ جذب  وزارت نفت شدند و اولین تجربه کاری خود را در  شرکت نفت فلات قاره ایران به عنوان رییس آموزش داشتند و به فاصله کوتاهی توسط ستاد وزارت نفت با حفظ سمت به عنوان رئیس آموزش مرکزی نفت منصوب شدند.
وی سپس بعنوان معاون نیروی انسانی مدیر اداری شرکت ملی نفت منصوب شدند و پس از آن با حفظ سمت در امور تشکیلات و روشهای شرکت ملی نفت و سپس در  مدیریت اداری و مالی و بازرگانی شرکت نفت فلات قاره  ایران خدمت کرد  .
آقای مهندس کاشفی سپس در سمت مدیر امور اداری و عضو اصلی هیئت مدیره شرکت ملی پالایش و پخش منصوب شد .
وی از سال ۷۶  نیز بعنوان قائم مقام معاون وزیر  و مدیر عامل شرکت ملی پالایش و پخش به همکاری خود در مجموعه وزارت نفت ادامه دادند.
در سال ۸۲ مهندس کاشفی مدیر عاملی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی را پذیرفت و با حفظ سمت ، مدیر عاملی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی و نایب رییسی هیئت مدیره آن شرکت را نیز بر عهده گرفت وی  در سال ۸۵ به افتخار بازنشستگی نائل آمدند.

سید مهدی حسینی- عضو هیئت مدیره کانون

سوابق اجرایی:

سوابق اجرایی مهندس سید مهدی حسینی عضو هیئت مدیره کانون بازنشستگان نفت ایران- تهران: مهندس سید مهدی حسینی دانش آموخته رشته مهندسی شیمی دانشگاه صنعتی شریف در سال ۵۱ است.
ایشان در حوزه های مختلف صنعت نفت از جمله بخش های بالادستی، پایین دستی، بین الملل، مباحث حقوقی و طرح دعاوی نفتی ایران در لاهه،  پتروشیمی، بازرگانی حضور فعالی داشته است. 
قبل از ورود به صنعت نفت مسئولیت معاونت طرح و برنامه وزرات معادن و فلزات، عضو هیئت مدیره شرکت ملی فولاد ایران و معاون، مدیر فنی، مدیر بازرگانی مجتمع فولاد اهواز را داشته اند.
مهندس حسینی در طراحی و مدیریت انعقاد قراردادهای نفتی و مذاکرات جهت حل و فصل دعاوی حقوقی نفتی در حوزه بین الملل و صیانت از حقوق ملت ایران، نقشی تأثیرگذار داشته است .

محمد حسن پیوندی ثانی- عضوهیئت مدیره کانون

سوابق اجرایی:

‍ سوابق اجرایی مهندس محمد حسن پیوندی، عضوهیئت مدیره کانون بازنشستگان صنعت نفت ایران-تهران :         
مهندس محمد حسن پیوندی متولد ۱۹ فروردین ۱۳۲۹ در مرکز کویر ایران، شهرستان طبس است. وی تا پایان دوره دیپلم در شهرستان طبس تحصیل کرد، سال ۱۳۵۲ دوره شیمی علوم را در دانشگاه فردوسی مشهد به پایان برد و پس از آن دوره تکمیلی مهندسی پتروشیمی را در دانشکده نفت آبادان گذراند.
در سال ۵۶ ، مهندس پیوندی وارد صنعت پتروشیمی شد و اولین تجربه صنعتی وشغلی خود را در پروژه بزرگ پتروشیمی بندر امام به انجام رسانید. وی در سال ۶۲ همزمان با فتح خرمشهر، در منطقه پتروشیمی ماهشهر فعالیت داشت . سپس  برای کمک به راه اندازی و مدیریت پروژه ها، به مجتمع پتروشیمی اراک منتقل شد و مدت ۱۰ سال تا زمان راه اندازی این پروژه بزرگ، مشغول فعالیت بود و مسئولیت راه اندازی ناحیه یک این پروژه را بعهده داشت.
پس از آن مسئول امور هماهنگی مجتمع های پتروشیمی و معاونت برنامه ریزی شرکت ملی صنایع پتروشیمی را بعهده گرفت و نهایتا از سال ۷۷ تا زمان بازنشستگی یعنی فروردین ۱۳۸۹ مدیر برنامه ریزی پتروشیمی بود.
 همچنین در سالهای ۱۳۸۴ تا ۱۳۸۸، مهندس پیوندی در دو دوره عضو هیئت رئیسه صندوق بازنشستگی  نفت شد.
مهندس پیوندی در سال ۶۹ به مدت ۹ ماه در دوران جنگ در پروژه راه اندازی نیروگاه رامین اهواز مشغول فعالیت بود.
مهندس پیوندی، در دولت یازدهم و تا سال ۹۴ عضو هیئت مدیره شرکت ملی صنایع پتروشیمی شد و در این دوران همزمان عضو هیئت رئیسه صندوق بازنشستگی نفت نیز بود.
ایشان نقشی بسیار تأثیرگذار در تدوین و طراحی برنامه پنج ساله سوم صنعت پتروشیمی ایفا کرد که این برنامه منجر به اجرای طرح هایی عظیم در صنعت پتروشیمی شد. 
وی در سال ۱۳۹۴ به دلیل خدمات ارزنده اش  به صنعت پتروشیمی کشور،  از سوی موسسه ICIS که صنعت پتروشیمی را رصد میکند از بین ۴۰ مدیر برجسته پتروشیمی جهان به عنوان نفر بیستم انتخاب شدند.

عبدالحسین ثمری میبدی- عضو هیئت مدیره کانون

سابق اجرایی:

سوابق اجرایی مهندس عبدالحسین ثمری میبدی، عضو هیئت مدیره کانون بازنشستگان نفت ایران -تهران:   
همکاری مهندس ثمری میبدی با شرکت نفت، به  سال ۱۳۵۴ و ورود به شرکت مناطق نفت خیز جنوب برمی گردد.
وی در دوران پیروزی انقلاب و دوران جنگ تحمیلی در خوزستان مشغول به خدمت بود و در زمانی که مهندس غرضی وزیر نفت شد به شرکت گاز و پالایشگاه گاز خانگیران رفت و در امر راه اندازی پروژه ای که در مراحل نهایی تکمیل بود مشغول به خدمت شد.
وی تا سال ۱۳۷۲ در پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد بعنوان رییس پالایشگاه خدمت کرد.
مهندس ثمری میبدی پس از کسب تجربیات فوق، مدیر عملیات و عضو هیئت مدیره شرکت ملی گاز  شد و تا سال ۸۵ در این کسوت به صنعت کشور خدمت کرد. سپس بعنوان مدیر عامل شرکت ذخیره سازی گاز طبیعی منصوب شد.وی در سال ۸۷ و زودتر از موعد، و با تصمیم شخصی به افتخار  بازنشستگی نائل شد .

سید محسن قمصری- عضو هیئت مدیره کانون

سوابق اجرایی:

سوابق اجرایی آقای محسن قمصری، عضو هیئت مدیره کانون بازنشستگان صنعت نفت ایران -تهران:         
آقای قمصری متولد ۱۳۳۴ در تهران و دانش آموخته رشته اقتصاد از دانشگاه ملی( شهید بهشتی ) در سال ۵۸ است.
ایشان پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه، در اولین تجربه کاری خود به مدت یک سال بعنوان کارشناس امور اقتصادی در وزارت خارجه خدمت کرد. با انتقال به امور بین الملل شرکت ملی نفت ایران در سال ۶۱، ایشان بعنوان کارشناس آنالیز آمار در این حوزه شروع به فعالیت کرد.
آقای قمصری، سالها بعنوان کارشناس عملیات و بازاریابی فرآورده های نفتی در شرکت ملی نفت ایران اشتغال داشت و با افزایش تجربه در حوزه های یاد شده، بعنوان معاون مدیر بخش فرآورده های نفتی و مدتی پس از آن بعنوان مدیر این بخش منصوب شد.
دو سال ریاست دفتر شرکت نفت ایران در سنگاپور را برعهده داشت و‌سپس به بعنوان معاون بخش بین الملل نفت خام انتخاب شدند و پس از آن به مدت هفت سال رئیس بازاریابی نفت خام در امور بین الملل شرکت ملی نفت خدمت کردند .
آقای قمصری سالها نیز به عنوان مدیر سرمایه گذاری شرکت صادرات گاز و سرپرست شرکت صادرات گاز خدمت کرد  لیکن در سال ۱۳۹۰ مسئولیت مدیریت امور بین الملل شرکت ملی نفت ایران را عهده دار شد. 
وی‌ در مرداد ۹۲ بعنوان مدیر امور بین الملل و عضو هیئت مدیره شرکت ملی نفت ایران منصوب شد و تا زمان بازنشستگی در دی ماه سال ۹۵ در این جایگاه به صنعت نفت کشور خدمت کرد.

خانم نرگس مینا- عضوعلی البدل هیئت مدیره کانون

سوابق اجرایی:

سوابق اجرایی سرکار خانم نرگس مینا ، عضوعلی البدل هیئت مدیره کانون بازنشستگان صنعت نفت ایران – تهران :
 سرکار خانم نرگس مینا متولد سال ۱۳۳۸ در تهران می باشند. ایشان در سال ۱۳۶۴ در کارشناسی مهندسی صنایع و سپس در سال ۱۳۷۳ در کارشناسی ارشد مدیریت صنایع از دانشگاه علم و صنعت تهران فارغ التحصیل گردیدند و همچنین ۳۲ واحد درسی ویراستاری مرکز نشر دانشگاهی(معادل فوق لیسانس) را در سال ۱۳۷۹ گذراندند. علاوه بر آن دوره های تخصصی از جمله دوره های مختلف کامپیوتر و شبکه( شرکت داده پردازی ایران، ایزایران، ایران ارقام و مرکزآموزش کامپیوتر شرکت ملی نفت ایران)، دوره های مختلف مدیریت، مدیریت پروژه، تجزیه و تحلیل سیستم ها و روشها در سازمان مدیریت  صنعتی و مرکز آموزش مدیریت دولتی، دوره های برنامه ریزی استراتژیک منابع انسانی در مؤسسه مطالعات بین المللی انرژی و دوره های آموزشی مربوط به شغل  طبق نظام آموزش شرکت نفت را گذرانده اند.
ایشان در طی سالها، تجربیات کاری مختلفی از جمله کارشناس سیستم در صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، شرکت حسابرسی صنعت آب و برق ، شرکت  تحقیقات منابع آب (تماب)، سازمان برق ایران ، توانیر، شرکت مهندسی مشاور رضوانی و همکاران و غیره اشتغال داشته اند، و همچنین از سال ۱۳۷۴ تحت عنوان طراح سیستم – مشاور مدیر عامل در برنامه ریزی استراتژیک در شرکت داده پردازی ایران خدمت رسانی نموده اند سپس از سال ۱۳۸۰ تا سال ۱۳۹۳ در حوزه تشکیلات و روش ها در شرکت ملی نفت ایران و از سال ۱۳۹۳تاکنون به انجام مشاوره و اجرا در زمینه‌های برنامه ریزی استراتژیک سیستم‌‌های اطلاعاتی ، تجزیه و تحلیل و طراحی سیستم و مدیریت پروژه در دفتر خصوصی خود مشغول به کار بوده اند و همچنین دارای سوابق تدریس در مراکز مختلف از جمله در مرکز تحقیقات مدیریت وزارت نیرو، دانشگاه شهید عباسپور(صنعت آب و برق)،  دانشکده داده پردازی (دانشگاه علمی و کاربردی) می باشند و همچنین به نوشتن چندین مقاله و ترجمه چندین کتاب پرداخته اند.

همایون پورکرامتی- عضوعلی البدل هیئت مدیره کانون

سوابق اجریی:

سوابق اجرایی دکتر همایون پورکرامتی، عضوعلی البدل هیئت مدیره کانون بازنشستگان صنعت نفت ایران -تهران :        
دکتر همایون پورکرامتی، بعد از فارغ التحصیلی در سال ۶۱، زمانی که پزشک عمومی بود، مطلع خدمت خود را در مدت ۲۵ ماه خدمت سربازی خود، در جبهه حق علیه باطل آغاز کرد و در مناطق عملیاتی جنوب خدمت کرد.
ایشان در سنوات خدمت خود در مناطق مختلف کشور بعنوان پزشک اورژانس در شهر مقدس قم، مسئول بهداری وزارت بهداشت و درمانگاه نفت در این شهر ، حضور در بیمارستان امیدیه در استان خوزستان، جزیره لاوان ، پزشک اورژانس در تهران و مسئول واحد بهداشت عمومی طب صنعتی بهداری نفت تهران مشغول به خدمت بوده است.
دکتر پورکرامتی بعد از تجربه های فوق، برای گرفتن تخصص اقدام کرد و بعد از بازگشت مدتی در درمانگاه بهداری نفت در تهران خدمت کرد و پس از آن بعنوان رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت در تهران انتخاب شد و سه سال در این کسوت به خانواده بزرگ نفت کشور خدمت کرد.
از جمله خدمات ثمربخش ایشان به بخش بهداشت و سلامت خانواده بزرگ نفت داشته است ایجاد بخش اعصاب وروان در بهداری نفت بوده است و با راه اندازی این بخش مهم و حیاتی، ایشان به عنوان پزشک اعصاب و روان در این بخش مشغول به خدمت شد.
پس از آن دوباره تا مدتی، دکتر پورکرامتی بعنوان رییس بهداری تهران خدمت کرد، که در آن زمان مقدمات سازمان شدن این مجموعه در حال فراهم شدن بود. با تشکیل این سازمان، ایشان بعنوان عضو اولین هیئت مدیره سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت منصوب شد 
خدمت در بخش بعنوان پزشک اعصاب و روان، ریاست بهداری تهران و قائم مقامی مدیر عامل از دیگر فعالیت های تخصصی دکتر پورکرامتی تا زمان بازنشستگی بود.

حسین ایزدی بابوکانی – بازرس کانون

سوابق اجرایی:

سوابق اجرایی مهندس حسین ایزدی بابوکانی، بازرس کانون بازنشستگان صنعت نفت ایران- تهران:
وی از سال ۱۳۶۵  وارد صنعت نفت و مدیریت امور خطوط و مخابرات شد.
وی بعنوان مهندس ارشد پروژه های مخابرات  شروع به کار کرد، پس از آن به عنوان معاون مخابرات و رئیس مخابرات روند ارتقاء و خدمت در این حوزه را طی نمود و در سال ۱۳۹۰ بازنشسته شد.

احمد قنبری علویجه – بازرس کانون

سوابق اجرایی:

سوابق اجرایی مهندس احمد قنبری علویجه، بازرس کانون بازنشستگان نفت ایران- تهران: مهندس احمد قنبری علویجه  دانش آموخته رشته مهندسی صنایع دانشگاه علم و صنعت ایران در سال ۱۳۶۵ است.
ایشان در حوزه های مختلف صنعت نفت از جمله اداره آموزش، اداره تعمیرات و نگهداری، سرپرست تعمیرات دستگاهها و تا سال ۱۳۸۱ به خدمت در کلیه دپارتمان های اداره طرح و برنامه ریزی تعمیرات، از جمله برنامه ریزی تعمیرات روزمره، برنامه ریزی تعمیرات اساسی، برنامه ریزی امور پیمانها، سفارشات کالا، برنامه ریزی ارشد تعمیرات اساسی و معاونت برنامه ریزی تا رتبه ۱۶مشغول بوده اند. ایشان در طول خدمت خود به امور درخشانی از جمله برنامه ریزی و کنترل پروژه بازسازی پالایشگاه نفت آبادان در سال ۱۳۶۸و پتروشیمی بندر امام در سال ۱۳۶۹ و همچنین شرکت در ۱۰ مرحله بازسازی پالایشگاه نفت تبریز و تهران ، ریاست امور قراردادها، برنامه ریزی و کنترل پروژه طرح CROS ، ایجاد کمیته فنی/بازرگانی به منظور شناسایی پیمانکاران و عقد۵۴۰ فقره قرارداد و همچنین فعالیتهای گوناگون در بخش خصوصی پرداخته اند.

داود آقائی – بازرس علی البدل کانون

سوابق اجرایی:


سوابق اجرایی آقای داود آقائی، بازرس علی البدل کانون بازنشستگان صنعت نفت ایران- تهران:
جناب آقای داود آقائی متولد سال ۱۳۲۷ دارای مدرک دیپلم فنی در رشته اتومکانیک از هنرستان تهران می باشند. ایشان در سال ۱۳۵۱ وارد شرکت نفت شدند و در بدو ورود در اداره مخابرات نفت تحت عنوان تکنسین مشغول به کار گردیدند و پس از دوسال به اداره سرویس های تخصصی انتقال یافتند.
شروع کار ایشان در اداره سرویس های تخصصی بعنوان مباشر فنی بوده که پس از سپری شدن دو سال، مسئول تعمیرات ادارات سوم و پنجم و هفتم و باشگاه الهیه و باشگاه تهرانسر و باشگاه شماره یک گردیدند. پس از پیروزی انقلاب اسلامی پست های دیگری مانند مسئولیت سرویس ها و نگهداشت تهویه کل ادارات و آسانسورها و اقامتگاه تفریحی محمودآباد، به مسئولیتهای قبلی ایشان اضافه گردید.
در سال ۱۳۶۳ ایشان به شرکت ملی پخش منتقل گردیدند و بعنوان ناظر فنی در اداره مهندسی پخش مشغول به کار شدند. علاوه بر آن از سال ۱۳۵۱ تا سال ۱۳۶۳ در هنرستان نمونه تهران بعنوان دبیر فنی در پایه ششم هنرستان، دروس فنی و کارگاهی شبانه تدریس می نمودند.
ایشان در سال۱۳۶۷ در اداره پخش و در ادارات بررسی های اقتصادی و تدارکات فرآورده خدمات ارزنده ای را ارائه نموده اند. ایشان همچنین به مدت ۱۶ سال بعنوان رئیساداره تدارکات (نفتکوره) مشغول به کار بوده و در چهارسال پایان خدمتشان با حفظ سمت، رئیس برآورد کرایه حمل فرآورده های نفتی بوده و در سال ۱۳۸۶ با حدود ۳۷ سال خدمت، بازنشسته گردیدند.

اساسنامه کانون صنفی کارمندان بازنشسته صنعت نفت ایران:

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.

true