×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

false
true
true
گزارش کار شماره ۱۴ هیأت مدیره

۱.  پیرامون موارد مربوط به شکایت احدی از کارکنان به دیوان عدالت اداری جهت درخواست ابطال اساسنامه صندوقهای بازنشستگی، پس انداز و رفاه کارکنان صنعت نفت مقرر گردید اطلاع رسانی مناسبی از طریق کانون صورت پذیرد.

۲. مقرر گردید موارد مربوط به پیگیری تغییرات ماده ۱۱ اساسنامه و تبصره ذیل ماده ۱۵ آن و همچنین شکایت احدی از کارکنان جهت ابطال اساسنامه صندوقها تا حصول نتیجه در دستور کار هیأت مدیره محترم قرار داشته باشد.

۳.  مقرر گردید از طرف کمیته امور حقوقی متنی تهیه گردد و موضوع بندهای ۱ و ۲ با محتوای حقوقی و مقرراتی به تمامی بازنشستگان اطلاع رسانی و شفاف سازی گردد که برای این منظور جلسه فوق العاده هیأت مدیره نیز برگزار گردید.

۴. مقرر گردید متنی به عنوان جناب آقای زنگنه وزیر محترم نفت پیرامون تجدیدنظر و برگرداندن مفاد ماده ۱۱ اساسنامه صندوقها و تبصره ذیل ماده ۱۵ آن به حالت قبل، مطابق تغییرات اساسنامه مندرج در روزنامه رسمی کشور مورخ ۹۸/۲/۱۵ تهیه و به امضای جمعی از مدیران سابق صنعت نفت ایران رسانیده شود.     

۵. مقرر گردید جلسه ای فیمابین بازرسین محترم کانون آقایان ایزدی و قنبری پیرامون گزارش مربوط به تعاونی مسکن مستقر در ساختمان کانون که توقعاتی را برای سایر تعاونی های مسکن بازنشستگان ایجاد کرده است تشکیل و پس از بررسی گزارش مربوطه به هیأت مدیره محترم ارائه گردد.

۶. مقرر گردید جلسه مجمع عمومی در آبان ماه ۱۳۹۸ برگزار شود و در صورت عدم رسیدن به حد نصاب لازم، نسبت به برگزاری جلسه مرحله دوم در آذر ماه ۱۳۹۸ اقدام گردد.

۷. مقرر گردید جهت نظارت عالیه بر فعالیت شرکتهای زیرمجموعه صندوقها و تشکیل کارگروه های پیشنهادی، موضوع «رفاه و بهداشت و درمان» نیز به عنوان یک کارگروه پیشنهاد گردد و همچنین عنوان «کارگروه برنامه ریزی و تصمیم سازی برای سرمایه گزاریها» به عنوان «کارگروه مشاوره و تصمیم سازی برای سرمایه گزاری ها» تغییر یافت.

۸. تفاهم نامه فیمابین دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی شهر ری با کانون صنفی بازنشستگان صنعت نفت ایران با حضور پاره وقت رئیس کمیته تخصصی آموزش، تجهیز و توسعه منابع انسانی و دبیر کمیته های تخصصی مطرح و پس از بحث و بررسی و توضیحات ارائه شده توسط کمیته مذکور، مقرر شد ادامه بررسی تفاهم نامه به جلسه آینده موکول گردد.

۹.  شرح وظایف کمیته تخصصی ورزش، سلامت و گردشگری سلامت محور با اصلاحاتی به تصویب رسید.

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.

true