×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

false
true
true

زمان ارسال مچدد پیامک بخش ورزش کارت پاسارگاد
بازنشستگان صنعت نفت ایران

کسانی که موفق به ارسال کد تأیید نشده‌اند طی ۱۰ روز آینده دوباره پیامک فعال‌سازی دریافت خواهند کرد. در صورت تمایل اقدام کنید.

روز (چهارشنبه ، ۱۶ مردادماه) نزدیک به ۸۰ هزار پیامک فعال‌سازی سرویس پیام کوتاه مربوط به بخش ورزش کارت پاسارگاد از سوی این بانک به تلفن همراه بازنشستگان و بازماندگان صنعت نفت ارسال شد.

در این میان کسانی که تمایل به فعال‌سازی سرویس پیامک بخش ورزش کارت را داشته‌اند اقدام به ارسال کد تائید که در همان پیامک بود کردند.

برخی هم موفق به انجام این کار نشده‌اند لذا با هماهنگی‌های که (پنجشنبه، ۱۷ مردادماه) با بانک پاسارگاد انجام شد تا ۱۰ روز آینده مجدد پیامک فعال‌سازی سرویس پیام کوتاه برای کسانی که موفق به تائید نشده‌اند ارسال می‌شود.

بنابراین افرادی که به هر دلیل موفق به ارسال کد تائید نشده‌اند می‌توانند در مرحله دوم این کار را انجام دهند.

_ منظور از فعال‌سازی، برقراری سرویس پیامکی برای اطلاع از تراکنش‌ بخش جیب ورزش کارت رفاهی پاسارگاد بازنشستگان و بازماندگان صنعت نفت است.

_ فعال‌سازی این سرویس برای دارنده کارت بدون هزینه است.

_ فعال‌سازی این کد اختیاری است اما کسانی که این سرویس را فعال کنند بدون پرداخت هزینه از تراکنش‌های بخش ورزش کارت از طریق پیامک آگاه خواهند شد.
سوال:
کد تایید که ارسال میکنم پیغام خطا در عملیات میده و میگه کد تایید اشتباه میباشد ویا زمان آن به اتمام رسیده لطفا راهنمایی کنید
پاسخ : همان طور که در بالا توضیح داده شده است : در فرصت دوم که پیامک ارسال میشود اقدام کنید. به احتمال پیامک را با تاخیر رویت کرده اید لذا زمان آن به اتمام رسیده بوده است. به هر حال در فرصت دوم اقدام کنید.
سوال:
با سلام و احترام برای من کد تایید آمد و آن را ارسال کردم، هر بار ارسال می‌کردم، خطا می داد که کد تایید اشتباه است و یا تاریخ آن گذشته . به همین علت موفق به تایید نشدم. لطفا راهنمایی فرمایید. با تشکر
پاسخ : همان طور که در بالا توضیح داده شده است : در فرصت دوم که پیامک ارسال میشود اقدام کنید. به احتمال پیامک را با تاخیر رویت کرده اید لذا زمان آن به اتمام رسیده بوده است. به هر حال در فرصت دوم اقدام کنید.
توجه فرمایید:
حتما” این شماره پشتیبانی راجایی ثبت نموده که اگربه مشکل برخوردید باکارشناس مربوطه بتوانید تماس بگیرید.
۰۲۱-۸۹۵۱۴۲۱۴
در ضمن کسانی که شماره موبایل شان در سیستم اشتباه ثبت شده و پیامک شخص دیگری برایشان می آید باید با مراجعه حضوری به دفاترنمایندگی خودشان و پرکردن فرم مخصوص به اصلاح شماره موبایل خود اقدام کنند.

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.

true