×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

false
true
true
سال نو سرآغازی برای کوشش و خدمتی دیگر از سوی ماست

صبا به تهنیت پیر می فروش آمد

که موسم طرب و عیش و ناز و نوش آمد

هوا مسیح نفس گشت و باد نافه گشای

درخت سبز شد و مرغ در خروش آمد

همکاران عزیز

هم پیمانان خستگی ناپذیر

نوروز  هر سال  در بهار زیبای طبیعت ، با نوشدن زمین و زمان فرصتی برای تازگی بشریت است.خداوند متعال را شاکریم که دیگر بار  و در سال جدید در سایه کرامتش دل به تلاشی افزون برای عزت، سربلندی و کامیابی ببندیم.
فرا رسیدن سال نو سرآغازی است بر یک سال کوشش و خدمتی دیگر. سالی که باید همراه با امید به فردایی بهتر بر تلاش خویش بیافزاییم.
در سال آتی نیز برآنیم تا با بهره گیری از نیروی انسانی کارآمد و با تجربه، استفاده از کلیه منابع و امکانات موجود و ارتقای ساختار اداری و مدیریتی، به گونه ای عمل کنیم که سطح رضایتمندی در راستای اهداف و برنامه های از پیش تعیین شده کانون ارتقا یابد و به یاری خداوند این مسیر تعالی با سرعتی بیش از پیش طی شود. 
در پایان این مجال،٢٩ اسفند سالروز ملی شدن صنعت نفت ایران را گرامی می داریم و یاد می کنیم از تک تک کسانی که گامی هر چند کوچک در کوتاه شدن دست اجانب از منابع و ثروت های ملی ایرانیان برداشته اند. همچنین در آستانه این نوروز باشکوه باستانی که از زیباترین سنن و آیین های فرهنگی بشری است، ولادت  مولود کعبه امام علی (ع)را تبریک می گوییم و از خدای یکتا، خدایی که جز مهربانی و برکت و عشق از او نمی توان دید، برای فرد فرد عزیزانمان در خانواده بزرگ صنعت نفت، عشق، صفا، صمیمیت، مودت و مهربانی آرزو میکنیم.

امید که سال پیش رو، سال عزت و سربلندی شما هموطنان و همراهان عزیز در مسیر بهتر شدن زندگی باشد.

حسین کاشفی

رئیس هیئت مدیره کانون صنفی کارمندان بازنشسته صنعت نفت ایران

اسفندماه یکهزار و سیصد و نود و هفت

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.

true